Ljusplåtar
2017-07-10
471801
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1 par, 18/1900-tal, barockstil, koppar, för 2 ljus vardera, höjd ca 48 cm
Slitage