Roland Svensson litografi
2017-06-30
471738
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdslandskap med träd, signerad och numrerad 314/350, litografi, ca 57x39 cm
Gulnader