Siordia Gröna äpplen olja
2017-06-30
471728
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
G SIORDIA (1900-tal): Gröna äpplen, signerad och daterad -90, olja på duk, 72x59 cm