Madeleine Pyk färglitografi
2017-06-29
471717
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Kompostion, signerad M Pyk, 121/450, färglitografi, bladmått ca 70,5x58 cm, oramad