V Bodarenko
2017-06-29
471702
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
V BODARENKO (Ukraina, 1900-tal): Kyrkobyggnader, signerad och daterade 92, olja på duk, 71x80 cm