ANDRÉ LANSKOY
2017-06-29
471685
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Komposition mot gul bakgrund, signerad och daterad Lanskoy 61, numrerad 1/50, färglitografi, bildmått ca 37x40 cm
Gulnader