M Pyk litografi
2017-06-29
471680
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Pingviner, signerad M. Pyk, 39/85, färglitografi, bladmått ca 65x54 cm