Yrjö Edelmann
2017-06-29
471660
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladmått ca 87x122 cm
Glasskada