Skål
2017-06-29
471639
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, silver samt förgylld inuti, stämplad 900, h ca 14 vikt ca 631 gr, diameter 35 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.