Peter Dahl färglitografi
2017-06-29
471631
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad Peter Dahl, onumrerad, 43x60 cm