Oljemålining
2017-06-29
471614
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Borg i vinterlandskap, olja på duk, ca 50x60 cm
Gulnad, krackelring