Okänd konstnär, olja på duk, oktagonal
2017-08-09
471608
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 200 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, oktagonal, 72x59.
"Pojke med hund"
Retuscher , slitage