Charles Sjöholm oljemålning
2017-06-29
471605
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), "Cykliden i Östhammar", signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 27 x 22 cm