Vas porslin Kina
2017-06-29
471604
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, märke med fyra karaktärer, dekor i underglasyrblått, höjd ca 30,5 cm
Nagg