PG Thelander handkolorerad färgetsning
2017-06-29
471556
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "La belle Gabrielle", signerad och numrerad P G Thelander 25/27, färgetsning, 49,5x63 cm