Per Gunnar Thelander färgetsning
2017-06-29
471555
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition, signerad och numrerad P. G. Thelander 3/30, färgetsning, 49x65 cm