Ardy Strüwer färglitografi
2017-06-29
471553
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strûwer 8/100, färglitografi, bladmått ca 92x65 cm