Hiroshige japanska träsnitt
2017-06-29
471511
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDO HIROSHIGE (1797-1858): ur Famous places of Edo, utgivare Yamadaya Shojiro 1853, ca 22x33 cm, oramad
Fäst i övermarg, fläck, lagningar, slitage