Industrilampa fasad-/väggmodell
2017-06-27
471488
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INDUSTRILAMPA, El-Be Belysnings AB, Nykvarn, 1900-talets andra hälft, metall/lättmetall, glas, gummibussningar väggfäste samt 2 glödlampor medföljer, enligt uppgift genomgången av elektriker och fungerande. Ø ca 46,5 cm
Bucklor