Matbord 17/1800-tal
2017-06-27
471435
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATBORD, 17/1800-tal, Frankrike, fanérat i valnöt, låda i sargen, beslag i mässing, höjd ca 76, 165x76 cm
Smärre ytskador, sprickor