Leif-Erik Nygårds, Marilyn Monroe Nutida Online

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

LEIF-ERIK NYGÅRDS (född 1939): Marilyn Monroe, offsettryck, signerad med dedikation i tusch: "Till Helena Här möts två skönheter, hälsn Leif Erik", offsettryck ca 50x70 cm

Blekt, ramen med slitage

471409

2017-06-28