Johan Kindborg
2017-06-27
471384
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOHN KINDBORG (1861-1907): Björkskog med flicka, signerad och daterad John Kindborg -84, olja på duk, ca 39x46 cm