Oljemålning 1800-tal
2017-06-27
471378
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Landskap med hästar, otydligtsignerad, olja på pannå, ca 38x50 cm