Takfotogenlampa
2017-06-27
471374
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKFOTOGENLAMPA, 1900-talets första del, vit glaskupa, höj- och sänkbar, höjd ca 110 cm
Glaskupan med klistermärken, slitage,