Carl Gunne oljemålning
2017-06-27
471365
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Uppsalamotiv, signerad, daterad -43, ca 65x50 cm