Hans Andersson Renskötare
2017-06-27
471291
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS ANDERSSON (1900-tal): Renskötare, signerad, olja på pannå, 22,5x51,5 cm
Ytmärken