Bengt Lindström färgetsning
2017-06-27
471264
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurscen, signerad Lindström, 19/80, färgetsning, bladmått ca 90x70 cm
Skadat glas