Roberto Matta färglitografi 1971
2017-06-25
471226
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): ´´Les Annales Du Son (1971)´´, signerad, 201/300, färglitografi, bladmått ca 46x61 cm
Gulnader