Soffbord ek
2017-06-26
471208
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFBORD, ek, 1960-tal, und modell med sammankopplade ben, höjd 50, diameter 110 cm
Smärre slitage