Gao Jian (1634-1707)
2017-06-27
471201
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GAO JIAN (1634-1707), albumblad, blommande körsbärsträd, två sigill, ca 26x32 cm, repairs, damages
Skador, lagningar