Kaffekanna rokokstil
2017-06-26
471188
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFEKANNA, silver/800, rokokstil, M Hansen, Tyskland, höjd ca 17cm, vikt ca 512 g
Mindre bucklor, slitage, hänkle något lös