Oidentifierad konstnär olja
2017-06-26
471178
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap i snö, otydligt signerad A. ***borg, olja på duk, 71x86 cm
Limfläck