Ljuskrona
2017-06-26
471155
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, Maria Theresia, 1900-talets andra hälft, 6 ljusarmar, diameter ca 54, höjd ca 49 cm
enljusmanschett med skador, skärmar med brännmärken