Bengt Lindström figurkomposition
2017-06-24
471139
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Bengt Lindström, 54/99 cm, färglitografi, bildyta ca 60 x 47 cm