Olle Carlström
2017-06-25
471066
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): Komposition, signerad Olle Carlström, olja på duk, ca 120x150 cm
Duklagning