Ljusstakar Skultuna mässing
2017-06-26
471056
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULTUNA BRUK, ljusstakar, 1 par, mässing, gustaviansk stil, höjd ca 20 cm
smörre slitage, smärre bucklor