Ljuskrona
2017-06-26
470968
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, med prismor, 1900-tal, en elektrisk ljuspunkt, höjd ca 50 cm.
Tre kedjor i behov av lagning.