Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1700-tal, ändrat från flintlås, pipa med oktagonalt kammarstycke, helstock i alm, stålbeslag, längd 127 cm
stockskador
470947
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här