Tallrikar Qianlong
2017-06-24
470872
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 2+1, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, varierande dekor i emaljfärger, diameter ca 23 cm
Nagg, en med spricka, en med lagning