Bordslampa
2017-06-24
470862
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960/70-tal, delvis klarglas, foten klädd i skinn, höjd 41 cm
Slitage och smärre skador