Sten Didrik Bellander fotografi Nutida online

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): Utan titel, signerad på passepartout Bellander, med dedikation "Till Stig T och hans Kerstin från vännen Sten D och hans Elsie", vintage, gelatinsilverfotografi, ca 18x24 cm

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Smärre märken, lös i passepartout. Oramad

470854

2017-06-28