Helena Bergengren fotografi Nutida online

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELENA BERGENGREN (född 1957): Horisont, signerad Helena Bergengren, gelatinsilverfotografi (selentonad), bladmått ca 40x30 cm

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Marginal med smärre hanteringsveck. Oramad

470846

2017-06-28