Åke W Andersson oljemålning

Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på pannå, ca 114x100 cm

470841

2017-06-24