Lennart Rodhe
2017-06-24
470830
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1984, 146/250, litografi, ca 45x65 cm