Åke Lagerborg skulptur
2017-07-02
470824
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKE LAGERBORG (född 1927), skulptur, signerad och daterad Åke Lagerborg 1961, sockel av trä, höjd med sockel 16,5 cm