Bordslampa sannolikt Italien
2017-06-24
470785
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1970/80-tal, sannolikt Italien, rödlackerad, höjd ca 47 cm
Bruksslitage