Folke Lind
2017-06-26
470780
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE LIND (född 1931): Torso, olja på duk, signerad och daterad 1969, F Lind, 49x60 cm
Ev ngt missfärgad i ö h sida