Jean Hermansson Nutida Online

Jean Hermansson Nutida Online
Jean Hermansson Nutida Online
Jean Hermansson Nutida Online
Jean Hermansson Nutida Online

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN HERMANSON (1938-2012): Åminne bruk, 1969, signerad på baksidan Jean Hermanson, gelatinsilverfotografi, ca 29,5x39 cm

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Hanteringsveck. Oramad

470767

2017-06-28