Rune Jansson blandteknik
2017-06-26
470709
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014): "Grönt hav", signerad och daterad Rune Jansson -87, blandteknik, ca 29x39 cm