Rune Jansson blandteknik
2017-06-26
470708
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad och daterad Rune Jansson -88, blandteknik, ca 29x38,5 cm